KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13925350
nr 1392 5350
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Fjällandskap. Signerad Robert, höjd: Motivet: 28x44 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:46:43
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt